1901 E.L. Flaherty, Helena

1902 E.L. Flaherty, Helena

1903 J. McAllister, Great Falls

1904 Jacob Opp, Helena

1905 George Safley, Bozeman

1906 Wade George, Great Falls

1907 Charles Connor, Choteau

1908 J.S. Cook, Belt

1909 J.S. Cook, Belt

1910 Charles Marsh, Missoula

1912 Albert Bien, Deer Lodge

1913 T.F. O’Connor, Great Falls

1914 J. Whitfield, Livingston

1915 T.F. O’Connor, Great Falls

1916 James Cassidy, Butte

1917 H.F. West, Bozeman

1918 J.V. Kohler, Helena

1919 N.M. Kvalnes, Three Forks

1920 Charles Peterson, Glasgow

1921 J.C. Kohler, Helena

1922 F.M. Smith, Billings

1923 G.W. Selby, Livingston

1924 W.D. Kendrick, Anaconda

1925 J.M. Gompf, Libby

1926 Lawrence Opp, Helena

1927 A.C. Retz, Polson

1928 J.E. Graves, Miles City

1929 R.W. Ross, Deer Lodge

1930 R.W. Ross, Deer Lodge

1931 W.G. O’Connor, Great Falls

1932 H.H. Campbell, Kalispell

1933 Herman Dokken, Bozeman

1934 Arthur Opp, Helena

1935 E.F. Wyse, Conrad

1936 Fred I. Root, Butte

1937 F.M. Smith, Billings

1938 Ralph Bray, Sr., Miles City

1939 Lawrence Opp, Helena

1940 W.D. Kendrick, Anaconda

1941 H. M. Brundage, Dillon

1942 Sam White, Jr., Butte

1943 Sam White, Jr., Butte

1944 James Holland, Havre

1945 William Burns, Shelby

1946 Edward Olcott, Jr., Red Lodge

1947 Kenneth Rudolph, Miles City

1948 Howard Smith, Billings

1949 Forrest Retz, Helena

1950 Thomas Connor, Townsend

1951 Roderick Kippen, Bozeman

1952 Lyman Clayton, Wolf Point

1953 Ralph Beck, Deer Lodge

1954 Mel Boice, Billings

1955 Thomas Savage, Anaconda

1956 Wayland Beals, Forsyth

1957 Peter Hartman, Great Falls

1958 Emil Dahl, Bozeman

1959 Walter Brundage, Dillon

1960 C. Ernest Retz, Helena

1961 Lee Stevenson, Baker

1962 Sol Catron, Whitefish

1963 James Bishop, Havre

1964 John Dowling, Hamilton

1965 R.E. Sayatovic, Butte

1966 Larry Silvernale, Glendive

1967 Bernard Dahl, Billings

1968 Everett Bullis, Hardin

1969 Dick Janssen, Fort Benton

1970 Tim Geraghty, Missoula

1971 Wilford Bell, Malta

1972 Dennis Dolan, Butte

1973 Rexal Troth, Bozeman

1974 Hobert Brunsvold, Billings

1975 William E. Riddle, Browning

1976 William E. Riddle, Browning

1977 Lyman Clayton III, Wolf Point

1978 Thomas Twichel, Helena

1979 Terry Bullis, Hardin

1980 John Malletta, Missoula

1981 James R. Mitchell, Bozeman

1982 John T. Davis, Livingston

1983 Homer Gorder, Choteau

1984 Guy Miser, Fort Benton

1985 Ronald A. Stene, Billings

1986 Bob Ross, Missoula

1987 Jon Stevenson, Baker

1988 Gene Becker, Bozeman

1989 Michael McCollum, Sidney

1990 William E. “Gig” Riddle III, St. Ignatius

1991 Marty Lawrenz, Miles City

1992 Jered Scherer, Billings

1993 Jered Scherer, Billings

1994 Dennis Schoepp, Columbia Falls

1995 Richard Evans, Missoula

1996 Dean Whitesitt, Stevensville

1997 Dennis Croxford, Great Falls

1998 James Marley, Billings

1999 Barry Brekhus, Billings

2000 John E. “Jack” Fulkerson, Jr., Sidney

2001 Irene Dahl, Bozeman

2002 Bill Rothie, Hamilton

2003 Dennis Schoepp, Columbia Falls

2004 Albert T. McGahan, Sidney

2005 Steven A. Schnider, Great Falls

2006 Shane W. Salisbury, Billings

2007 Wayne J. Benson, Missoula

2008 Terri Stevenson, Miles City

2009 W. Kent Bell, Glasgow

2010 Julie Briggs, Dillon

2011 R. Thomas Grymes, CFSP, Hamilton

2012 Rick Evans, Missoula

2013 Steve Bell, Glasgow

2014 Shawneal Krauszer, Billings

2015 Travis Newman, Missoula

2016 Niles Nelson, Libby

2017 Kyle Zimmerman, Anaconda

2018 Todd Carmichael, Great Falls